Кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності проводить дослідження в рамках проекту «Working with a Disability»
Кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності за підтримки інформаційного партнера Всеукраїнської асоціації кадровиків в рамках проекту «Working with a Disability» («Робота із інвалідністю») проводить дослідження проблем трудової зайнятості та забезпечення безпеки на робочих місцях осіб з інвалідністю. Дослідження проводиться з метою привернення уваги до актуальної проблеми працевлаштування та охорони праці осіб із обмеженими можливостями, з’ясування позицій основних стейкхолдерів та розробки рекомендацій для керівників організацій та спеціалістів із роботи з персоналом задля підвищення ефективності та безпеки праці осіб з інвалідністю.
Просимо долучитися до опитування за посиланням
_________________________________________
Кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності приймає участь у проекті "Наукове обгрунтування та розробка науково-технічних засад забезпечення комфортного та безпечного середовища у громадських будинках для осіб із особливими потребами"
Проєкт на фінансування Національного фонду досліджень України за участі Національного науково-дослідного інституту промислової безпеки та охорони праці, м. Києв, Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, м. Кременчук, ДВНЗ «Донецький національний технічний університет», м. Покровськ.
Керівник проєкту - ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності (доц. Данова К.В., проф. Хворост М.В., доц. Малишева В.В., доц. Рогозін А.С.)
_________________________________________
Кафедрою охорони праці та безпеки життєдіяльності з метою захисту працівників від шкідливої дії шуму та попередження виникнення професійних захворювань проведено аналіз технологічних процесів підприємства ПрАТ «Вімм-Білль-Данн Україна» - «Харківський молочний комбінат», на базі чого побудовано карти шуму виробничих приміщень. Це дозволило візуалізувати зони, які характеризуються рівнями шуму, що перевищують нормативні показники, що обумовлює необхідність впровадження відповідних шумозахисних заходів.
![]() |
![]() |
![]() |
На базі проведених досліджень надано загальні рекомендації стосовно впровадження колективних та індивідуальних засобів захисту персоналу підприємства та позначення небезпечних зон виробничих приміщень.