Кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності проводить дослідження в рамках проекту «Working with a Disability»

     Кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності за підтримки інформаційного партнера Всеукраїнської асоціації кадровиків в рамках проекту «Working with a Disability» («Робота із інвалідністю») проводить дослідження проблем трудової зайнятості та забезпечення безпеки на робочих місцях осіб з інвалідністю. Дослідження проводиться з метою привернення уваги до актуальної проблеми працевлаштування та охорони праці осіб із обмеженими можливостями, з’ясування позицій основних стейкхолдерів та розробки рекомендацій для керівників організацій та спеціалістів із роботи з персоналом задля підвищення ефективності та безпеки праці осіб з інвалідністю.

Просимо долучитися до опитування за посиланням

Проект

_________________________________________

Кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності приймає участь у проекті "Наукове обгрунтування та розробка науково-технічних засад забезпечення комфортного та безпечного середовища у громадських будинках для осіб із особливими потребами"

     Проєкт на фінансування Національного фонду досліджень України за участі Національного науково-дослідного інституту промислової безпеки та охорони праці, м. Києв, Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, м. Кременчук, ДВНЗ «Донецький національний технічний університет», м. Покровськ.

     Керівник проєкту - ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності (доц. Данова К.В., проф. Хворост М.В., доц. Малишева В.В., доц. Рогозін А.С.)

Проект 11

Проект 12

 _________________________________________

 Кафедрою охорони праці та безпеки життєдіяльності з метою захисту працівників від шкідливої дії шуму та попередження виникнення професійних захворювань проведено аналіз технологічних процесів підприємства ПрАТ «Вімм-Білль-Данн Україна» - «Харківський молочний комбінат», на базі чого побудовано карти шуму виробничих приміщень. Це дозволило візуалізувати зони, які характеризуються рівнями шуму, що перевищують нормативні показники, що обумовлює необхідність впровадження відповідних шумозахисних заходів.

Творожный цех 111 табл 2
  табл 1

 

   На базі проведених досліджень надано загальні рекомендації стосовно впровадження колективних та індивідуальних засобів захисту персоналу підприємства та позначення небезпечних зон виробничих приміщень.

 

 

 

 

бублик1

facebook 111telegram 2222instagram 111 youtube icon

 Кафедра ОПтаБЖД є членом Європейської асоціації з безпеки (European Association for Security, European Union, Krakow) 

Certifikat1

 

Наші міжнародні партнери

WSZOP 1

Безымянный 1

 

Czestochowa 1

 

Наші партнери

Kadrovikua

Gilstroy1

Gilstroy2

Metropoliten

 XTM

racio