Кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності проводить дослідження в рамках проекту «Working with a Disability»

     Кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності за підтримки інформаційного партнера Всеукраїнської асоціації кадровиків в рамках проекту «Working with a Disability» («Робота із інвалідністю») проводить дослідження проблем трудової зайнятості та забезпечення безпеки на робочих місцях осіб з інвалідністю. Дослідження проводиться з метою привернення уваги до актуальної проблеми працевлаштування та охорони праці осіб із обмеженими можливостями, з’ясування позицій основних стейкхолдерів та розробки рекомендацій для керівників організацій та спеціалістів із роботи з персоналом задля підвищення ефективності та безпеки праці осіб з інвалідністю.

Просимо долучитися до опитування за посиланням

Проект

_________________________________________

Кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності приймає участь у проекті "Наукове обгрунтування та розробка науково-технічних засад забезпечення комфортного та безпечного середовища у громадських будинках для осіб із особливими потребами"

     Проєкт на фінансування Національного фонду досліджень України за участі Національного науково-дослідного інституту промислової безпеки та охорони праці, м. Києв, Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, м. Кременчук, ДВНЗ «Донецький національний технічний університет», м. Покровськ.

     Керівник проєкту - ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності (доц. Данова К.В., проф. Хворост М.В., доц. Малишева В.В., доц. Рогозін А.С.)

Проект 11

Проект 12

 

 

 

 

 

Кафедра ОПтаБЖД є членом Європейської асоціації з безпеки (European Association for Security, European Union, Krakow) 

Certifikat1

 

Наші міжнародні партнери

WSZOP 1

Безымянный 1

 

Наші партнери

Kadrovikua

Gilstroy1

Gilstroy2

Metropoliten

 XTM

racio