Kostyanica 1     Дар'я Костяниця, інженер з охорони праці ТОВ "Фурнітура": Я закінчила школу в 2009 році, звичайну сільську школу у передмісті Харкова. Того ж літа я відчула всі «радощі» від вступної кампанії: стеження за рейтингами, хвилювання за вступ, нерозуміння, який же виш обрати врешті решт. Визнаю, тоді я не була готовою відповісти, ким же я хочу працювати в майбутньому, а отже, який обрати освітній напрям. Мої результати ЗНО були досить вдалими, тож в мене був вибір і я зупинила його на навчальному закладі, який закінчила моя старша сестра. Я керувалась тільки тим, що це буде зручніше, навіть не замислюючись над майбутньою професією. Звичайно, це був хибний шлях і в цьому я переконалась досить швидко.

     Проте, весь перший курс я сумлінно ставилась до навчання, паралельно цікавлячись іншими навчальними закладами для повторного вступу. Я спілкувалась з однолітками, які навчались із задоволенням, які обрали виші свідомо і закидала їх питаннями про майбутні професії і студентські будні, в той самий час продивляючись інформацію про всі можливі університети, інститути та академії нашого міста (знаю, цим потрібно було займатись в школі). Зрештою я визначилась, залишилось лише повідомити батьків, про те, що я хочу змінити університет (так, «втративши» рік), скласти ЗНО з деяких предметів (адже їх складання я проігнорувала в рік випуску) і зробити все, щоб вступити до такого вже омріяного навчального закладу. Я не буду описувати всі подробиці і події, які передували моєму вступу, але я впоралась і стала студенткою Харківської академії міського господарства!

     Навчання не можу назвати легким, але щодня я прокидалась з бажанням їхати в академію. Студентські будні були дуже насиченими і веселими, я знайшла чудових друзів, з якими спілкуюся і на яких впевнено можу покластися й до сьогодні. Найприємніше те, що друзями стали не лише студенти, з якими пліч-о-пліч долали всі вершини, але й викладачі, які задавали напрям до цих вершин. Вважаю це неоціненними «бонусами», адже ми здобуваємо освіту перш за все для освоєння професії і це мені також вдалось.Kostyanica

     У 2015 я закінчила з відзнакою магістратуру вже Національного університету міського господарства ім. О.М.Бекетова і рідна кафедра посприяла моєму працевлаштуванню. Того ж року я почала працювати інженером з охорони праці і викладачем в Харківському коледжі будівництва, архітектури та дизайну. Працюючи за спеціальністю, я розуміла важливість і корисність своєї посади. Якщо на практиці я чогось не могла збагнути чи не була впевненою як вчинити, то одразу ж зверталась до викладачів, які жодного разу мені не відмовили і завжди допомагали вказівками і порадами.

     Час линув, я набиралась досвіду і ставала більш рішучою в своїх професійних діях. Зараз я працюю на підприємстві, що виготовляє і реалізує меблеву фурнітуру. Компанія функціонує давно, але так сталось, що я – їх перший інженер з охорони праці, зрозуміло, що мені фактично довелося вибудовувати з нуля всю систему управління охороною праці, але мені вдалось, знову ж таки не без участі колишніх викладачів, а теперішніх друзів з кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності.

     Словом, я не помилилась вступивши до ХНУМГ і обравши саме цю кафедру. Зараз я пишаюсь здобутими знаннями і освоєною професією, а також дорожу дружбою і підтримкою з боку викладачів улюбленого університету, які як янголи-охоронці завжди поспішають на допомогу своїм випускникам.

 ____________________________________________________

 

Yaitskaya

Оксана Яіцька, інженер з охорони праці ModernExpo, Володимир Яіцький, фахівець з охорони праці компанії Nestle (подружжя): Мене звати Оксана. Мені пощастило обрати бажану спеціальність і навчатись в Харківському національному університеті міського господарства. Значним плюсом у навчанні на кафедрі охорони праці та безпеки життєдіяльності є широкий спектр знань, які студенти отримують у ході навчання.Моя чинна посада - інженер з охорони праці в міжнародній групі компаній ModernExpo. Специфіка роботи вимагає знання широкого кола питань з різних сфер охорони праці –це і знання законодавчих актів з охорони праці, пожежної безпеки, цивільного захисту, гігієни праці, електробезпеки та ін. Здобуттю цих знань я завдячую саме навчанню за обраною спеціальністю.Yaitskiy

 Я Яіцький Володимир, випускник Харківського національного університету міського господарства. Закінчив навчання в 2018 році, отримавши звання магістра за напрямком охорона праці. За час, проведений в стінах цього університету, я, однозначно, отримав неоціненний професійний досвід. Кваліфіковані викладачі та високий рівень навчання дозволили мені вже на 4 курсі отримати посаду молодшого фахівця з охорони праці в міжнародній компанії Nestle. На сьогоднішній день я продовжую роботу за спеціальністю та маю намір отримати посаду начальника відділу. Без тіні сумніву можу сказати, якщо ви хочете стати кваліфікованими спеціалістами з охорони праці, ХНУМГ – правильний вибір.

 

 

 

 

  ____________________________________________________

 

Pavlenko Lena

Олена Павленко, інженер з охорони праці НАУ ім. М.Є. Жуковського "ХАІ": Я поступила в Харьковский национальный университет городского хозяйства им. А.Н. Бекетова в 2009 году на кафедру Безопасности жизнедеятельности.

В нашей группе ОПР-2009-1 я была старостой. Учеба давалась довольно легко, во время сессии не было особых проблем сдавать экзамены и зачеты. Всегда старалась вовремя сдавать предметы. Как результат, закончила университет в 2015 году по специальности магистр по охране труда с красным дипломом.

В апреле 2015 года я устроилась на работу в Харьковский национальный аэрокосмический университет им Н.Е. Жуковского «Харьковский авиационный институт» в отдел охраны труда на должность инженера, по той же специальности на которую я училась.

На сегодняшний день я так же и работаю в университете по этой специальности. В своей работе я опираюсь на знания, которые я получила во время учебы в университете, с этими знаниями было довольно легко адаптироваться к работе. Тем не менее, в своей работе, я с каждым днем узнаю что-то новое. Я не жалею о своем выборе. Инженер по охране труда - это довольно интересная и ответственная должность.

Всегда буду вспоминать о своем университете только хорошее.

 ____________________________________________________

 Іван Кулик, інженер з охорони праці Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу: KulikВ 2014 році я поступив до Харківського національного університету міського господарства імені. О.М. Бекетова на кафедру « Охорона праці та безпека життєдіяльності. Навчання в університеті завжди викликало інтерес та захоплення майбутньою професією і, напевно, тому жодних проблем із здачею сесій не виникало. Як результат в грудні 2018 року отримав диплом магістра з відзнакою. В лютому 2019 року приступив до виконання обов'язків інженера з охорони праці в Чугуєво-Бабчанському лісному коледжі. Я дуже пишаюсь тим вибором, який я зробив, та вдячний кафедрі за продуктивну працю та вагомий внесок у моє майбутнє.

 

На сайті 1603 гостей та користувачі відсутні

Certifikat1

Certificate Italy

Diplom Khvorost