Kostyanica 1     Дар'я Костяниця, інженер з охорони праці ТОВ "Фурнітура": Я закінчила школу в 2009 році, звичайну сільську школу у передмісті Харкова. Того ж літа я відчула всі «радощі» від вступної кампанії: стеження за рейтингами, хвилювання за вступ, нерозуміння, який же виш обрати врешті решт. Визнаю, тоді я не була готовою відповісти, ким же я хочу працювати в майбутньому, а отже, який обрати освітній напрям. Мої результати ЗНО були досить вдалими, тож в мене був вибір і я зупинила його на навчальному закладі, який закінчила моя старша сестра. Я керувалась тільки тим, що це буде зручніше, навіть не замислюючись над майбутньою професією. Звичайно, це був хибний шлях і в цьому я переконалась досить швидко.

     Проте, весь перший курс я сумлінно ставилась до навчання, паралельно цікавлячись іншими навчальними закладами для повторного вступу. Я спілкувалась з однолітками, які навчались із задоволенням, які обрали виші свідомо і закидала їх питаннями про майбутні професії і студентські будні, в той самий час продивляючись інформацію про всі можливі університети, інститути та академії нашого міста (знаю, цим потрібно було займатись в школі). Зрештою я визначилась, залишилось лише повідомити батьків, про те, що я хочу змінити університет (так, «втративши» рік), скласти ЗНО з деяких предметів (адже їх складання я проігнорувала в рік випуску) і зробити все, щоб вступити до такого вже омріяного навчального закладу. Я не буду описувати всі подробиці і події, які передували моєму вступу, але я впоралась і стала студенткою Харківської академії міського господарства!

     Навчання не можу назвати легким, але щодня я прокидалась з бажанням їхати в академію. Студентські будні були дуже насиченими і веселими, я знайшла чудових друзів, з якими спілкуюся і на яких впевнено можу покластися й до сьогодні. Найприємніше те, що друзями стали не лише студенти, з якими пліч-о-пліч долали всі вершини, але й викладачі, які задавали напрям до цих вершин. Вважаю це неоціненними «бонусами», адже ми здобуваємо освіту перш за все для освоєння професії і це мені також вдалось.Kostyanica

     У 2015 я закінчила з відзнакою магістратуру вже Національного університету міського господарства ім. О.М.Бекетова і рідна кафедра посприяла моєму працевлаштуванню. Того ж року я почала працювати інженером з охорони праці і викладачем в Харківському коледжі будівництва, архітектури та дизайну. Працюючи за спеціальністю, я розуміла важливість і корисність своєї посади. Якщо на практиці я чогось не могла збагнути чи не була впевненою як вчинити, то одразу ж зверталась до викладачів, які жодного разу мені не відмовили і завжди допомагали вказівками і порадами.

     Час линув, я набиралась досвіду і ставала більш рішучою в своїх професійних діях. Зараз я працюю на підприємстві, що виготовляє і реалізує меблеву фурнітуру. Компанія функціонує давно, але так сталось, що я – їх перший інженер з охорони праці, зрозуміло, що мені фактично довелося вибудовувати з нуля всю систему управління охороною праці, але мені вдалось, знову ж таки не без участі колишніх викладачів, а теперішніх друзів з кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності.

     Словом, я не помилилась вступивши до ХНУМГ і обравши саме цю кафедру. Зараз я пишаюсь здобутими знаннями і освоєною професією, а також дорожу дружбою і підтримкою з боку викладачів улюбленого університету, які як янголи-охоронці завжди поспішають на допомогу своїм випускникам.

 ____________________________________________________

 Yaitskaya

     Оксана Яіцька, інженер з охорони праці ModernExpo, Володимир Яіцький, фахівець з охорони праці компанії Nestle (подружжя): Мене звати Оксана. Мені пощастило обрати бажану спеціальність і навчатись в Харківському національному університеті міського господарства. Значним плюсом у навчанні на кафедрі охорони праці та безпеки життєдіяльності є широкий спектр знань, які студенти отримують у ході навчання.Моя чинна посада - інженер з охорони праці в міжнародній групі компаній ModernExpo. Специфіка роботи вимагає знання широкого кола питань з різних сфер охорони праці –це і знання законодавчих актів з охорони праці, пожежної безпеки, цивільного захисту, гігієни праці, електробезпеки та ін. Здобуттю цих знань я завдячую саме навчанню за обраною спеціальністю.Yaitskiy

     Я Яіцький Володимир, випускник Харківського національного університету міського господарства. Закінчив навчання в 2018 році, отримавши звання магістра за напрямком охорона праці. За час, проведений в стінах цього університету, я, однозначно, отримав неоціненний професійний досвід. Кваліфіковані викладачі та високий рівень навчання дозволили мені вже на 4 курсі отримати посаду молодшого фахівця з охорони праці в міжнародній компанії Nestle. На сьогоднішній день я продовжую роботу за спеціальністю та маю намір отримати посаду начальника відділу. Без тіні сумніву можу сказати, якщо ви хочете стати кваліфікованими спеціалістами з охорони праці, ХНУМГ – правильний вибір.

 

 

 

 

   ____________________________________________________

 Pavlenko Lena

     Олена Павленко, інженер з охорони праці НАУ ім. М.Є. Жуковського "ХАІ": Я поступила в Харьковский национальный университет городского хозяйства им. А.Н. Бекетова в 2009 году на кафедру Безопасности жизнедеятельности.

     В нашей группе ОПР-2009-1 я была старостой. Учеба давалась довольно легко, во время сессии не было особых проблем сдавать экзамены и зачеты. Всегда старалась вовремя сдавать предметы. Как результат, закончила университет в 2015 году по специальности магистр по охране труда с красным дипломом.

     В апреле 2015 года я устроилась на работу в Харьковский национальный аэрокосмический университет им Н.Е. Жуковского «Харьковский авиационный институт» в отдел охраны труда на должность инженера, по той же специальности на которую я училась.

     На сегодняшний день я так же и работаю в университете по этой специальности. В своей работе я опираюсь на знания, которые я получила во время учебы в университете, с этими знаниями было довольно легко адаптироваться к работе. Тем не менее, в своей работе, я с каждым днем узнаю что-то новое. Я не жалею о своем выборе. Инженер по охране труда - это довольно интересная и ответственная должность.

     Всегда буду вспоминать о своем университете только хорошее.

____________________________________________________

     Олександр Балакерімов, фахівець з охорони праці у будівництві: Balakerimov1Не только взрослые понимают важность вопросов охраны труда и безопасности. Давид Балакеримов, мой сын является победителем областного конкурса видеороликов "Оберігаємо життя", посвященном охране труда и был награжден дипломом и экшен-камерой.

 

 

 

 

 

 

 ____________________________________________________

     Іван Кулик, інженер з охорони праці Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу: KulikВ 2014 році я поступив до Харківського національного університету міського господарства імені. О.М. Бекетова на кафедру « Охорона праці та безпека життєдіяльності. Навчання в університеті завжди викликало інтерес та захоплення майбутньою професією і, напевно, тому жодних проблем із здачею сесій не виникало. Як результат в грудні 2018 року отримав диплом магістра з відзнакою. В лютому 2019 року приступив до виконання обов'язків інженера з охорони праці в Чугуєво-Бабчанському лісному коледжі. Я дуже пишаюсь тим вибором, який я зробив, та вдячний кафедрі за продуктивну працю та вагомий внесок у моє майбутнє.

 

 ____________________________________________________

Danilyan     Ануш Данільян, спеціаліст служби охорони праці АТ "Трест Житлобуд-1": По окончанию школы я не сразу определилась с выбором профессии, сомнения были и когда в 2001 году я поступила в ХГАГХ на специальность «Охрана труда», уже тогда я понимала, насколько это ответственно. Но годы обучения в ВУЗе, с его профессионалами-преподавателями и высоким уровнем подготовки, адаптированной под современные реалии предприятий, позволили получить необходимые знания и уверенность в себе, как специалисте. Получив диплом, я вышла из стен академии (теперь уже университета) с ощущением, что мне все по силам и я готова брать на себя ответственность как полноценный инженер своей специальности.

     С 2006 года ( с моемента окончания ВУЗа) и по сегодняшний день я являюсь инженером по охране труда крупнейшей строительной компании Украины – АО «Трест Жилстрой-1». Именно здесь соблюдение требований охраны труда имеют основополагающее, жизненно важное значение, которое сложно переоценить. Моя должность требует от меня высокого уровня подготовки и постоянного совершенствования, расширения спектра знаний, что возможно лишь в случае, если получена надежная база как плацдарм для дальнейшего роста и повышения квалификации.

     Я очень благодарна ВУЗу, что, вопреки расхожей поговорке «Забудьте все, чему вас учили в институте, здесь вам это уже не понадобится» в своей работе, да и в повседневной жизни, я успешно применяю знания и навыки, полученные в университете, и это не только профессионализм в работе инженера по охране труда, это еще и взаимовыручка, оптимизм, легкое, позитивное отношение к коллегам, друзьям и к жизни в целом, поскольку кроме учебы, университет дал нам опыт игр в КВН, научил сплоченности в командных спортивных мероприятиях и т.д. Спустя годы своего профессионального опыта могу уверенно сказать, что тогда ,в 2001 году не ошиблась в выборе специальности и университета.

 ____________________________________________________

     Юлія Донцова, керівник групи з проектування та забезпечення безпеки експлуатації електричних мереж, "Інститут комплексного проектуванняDoncova 2 об’єктів будівництва": У 2009 році я розпочала навчання у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова на факультеті «Електричний транспорт», кафедра «Охорона праці та безпека життєдіяльност», група ОПЕТ-09-1. Найбільше запам’ятався перший рік навчання в університеті. Для мене він був морально складний. Велике місто, багато людей, перше знайомство з одногрупниками і викладачами, перші лекції у великих аудиторіях, шалений обсяг інформації і, нарешті, перша сесія. Далі з’являються друзі, починається самостійне доросле життя. У 2014 році я закінчую університет з червоним дипломом магістра. Настає другий переломний момент – влаштування на роботу. Батьки допомагають мені зрозуміти у яку сферу краще було б піти працювати. І я обираю проектування. Одразу, через місяць після закінчення навчання, я переїжджаю до Києва. Моя перша робота була пов’язана з проектуванням та вирішенням питань безпеки експлуатації електричних мереж метрополітену (ДП ‘’Укрметротунельпроект’’). Отримавши деякий досвід, я планую йти далі і влаштовуюсь на не менш цікаву роботу – проектую зовнішні електричні мережі у м. Чорнобиль (ДП УПКТІ ‘’Атоменергобудпроект’’). Три роки я працюю над одним із найцікавіших і історичних об’єктів це проект ‘’Реконструкція головного корпусу ІІ черги ЧАЕС (енергоблоки 3,4) з посиленням і герметизацією будівельних конструкцій, які виконують функцію огороджуючого контуру НБК’’. Мене відправляють у відрядження у Чорнобиль і це насправді незабутні враження.

Doncova 1     На фото я зі своєю подругою Оленою Хаврусь, яка навчалась зі мною на потоці у групі СТ-09-1. Зараз вона працює інженером у фірмі NOVARKA у Чорнобилі. На задньому плані 4-й енергоблок, ще перед надвижкою арки (нового безпечного конфайнменту).

     З 2017 року я працюю в "Інституті комплексного проектування об’єктів будівництва" на посаді керівника групи з проектування та забезпечення безпеки експлуатації електричних мереж. Фірма займається проектуванням автомобільних доріг, мостів. Я проектую мережі зовнішнього електроосвітлення доріг, виконую роботи по перевлаштуванню високовольтних повітряних ліній електропередач і кабелів, як у м. Києві так і по всій Україні. Робота складна і цікава. Я вдячна усім викладачам за отримані знання, які допомогли мені у моєму кар’єрному розвитку!

 ____________________________________________________

    Анна Долгополова, інженер з охорони праці «Bombardier Transportation Ukraine»: Свою профессиональную карьеру я начала еще на этапе преддипломной практики на 5 курсе академии в Акционерной компании «Харьковоблэнерго» в службе охраны труда. А с июля 2012 года меня приняли на постоянную работу в АК «Харьковоблэнерго», где я проработала по февраль 2017 года на должности инженера 1 категории Службы охраны труда.

Dolgopolova

     С февраля 2017 года работаю инженером по охране труда в компании «Bombardier Transportation Ukraine», которая является мировым лидером в производстве железнодорожной техники и соответствующего сервиса. Моей задачей, кроме реализации требований украинского законодательства в области охраны труда, является также внедрение и поддержание работоспособности системы менеджмента гигиены и безопасности труда согласно требованиям международного стандарта BSOHSAS 18001:2007 “Occupational Health Safety Management Systems. Requirements”, основанный по подходе идентификации опасностей и оценки рисков для здоровья сотрудников. Кроме этого, я являюсь также внутренним аудитором систем менеджмента по международным стандартам ISO 45001:2018 “Occupational Health Safety Management Systems”, ISO 14001:2015 “Environmental Management Systems”, ISO 9001:2015 “Quality management Systems”.

  ____________________________________________________

 

Gadko

      Жадько Ірина, спеціаліст 1ї категорії відділу охорони праці, цивільного захисту,  та безпеки життєдіяльності Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради: Привіт, я Ірина, і як більшість випускників школи  – я зіткнулася з розповсюдженою проблемою – вибір подальшого шляху свого життя. Після успішної здачі зовнішнього незалежного оцінювання я почала обирати спеціальність, на якій хотіла би навчатися.Після перегляду усіх можливих варіантів вступу, мій вибір зупинився на охороні праці. Після завершення чотирирічного навчання та отримання диплому за освітнім ступенем "бакалавр", я вступила до магістратури.Швидко та безтурботно промайнуло навчання. Навчаючись, я я з кожним днем ставала більш впевненою, що зробила правильний вибір, бо отримала не тільки великий багаж знань, а й справжніх друзів, які весь час допомагали мені з легкістю опановувати нові знання. Таким чином, у 2018 роція отримала диплом магістра з відзнакою. Одразу після закінчення університету я почала шукати роботу за фахом, і вже через тиждень йшла на співбесіду до Мереф’янського міського голови. Так розпочалася моя кар’єра у Виконавчому комітеті Мереф’янської міської ради. Зараз я спеціаліст 1ї категорії відділу цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності. 

     Я дуже вдячна факультету та кафедрі за викладацький склад, за те ставлення до студентів, яке є на ньому. Навички та знання отримані під час навчання в університеті, стали невід'ємною частиною мого життя.

  ____________________________________________________

2019 12 21 21 10 18     Кузьмінова Вікторія, головний спеціаліст з умов праці відділу з питань охорони праці та невиробничого травматизму Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради: у 2006 році я вступила  до Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова на спеціалізацію «Охорона праці в будівництві». Під час навчання на кафедрі охорони праці та безпеки життєдіяльності викладачі передавали нам свій практичний досвід, напрацьований роками в різних сферах, таких як: електробезпека, пожежна безпека, гігієна праці, порядок проведення розслідувань нещасних випадків та багато іншого. Після  отримання у 2011 році диплома магістра з відзнакою мій викладач запросила мене працювати під її керівництвом у Науково-дослідному інституті гігієни праці та професійних захворювань Харківського національного медичного університету. Під час роботи я продовжила вдосконалювати отримані знання з питань проведення атестації робочих місць за умовами праці, приймала безпосередню участь у проведенні санітарно гігієнічних досліджень як на території м. Харкова, так і за його межами.

     У 2012 році  я влаштувалася на посаду головного спеціаліста з умов праці відділу з питань охорони праці та невиробничого травматизму Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради. Однією з функцій Управління є контроль за станом охорони праці та забезпеченням соціального захисту працівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, у тому числі зайнятих на роботах із шкідливими та небезпечними умовами праці, за якістю проведення атестації робочих місць щодо їх відповідності нормативно-правовим актам про охорону праці, за наданням працівникам відповідно до законодавства пільг та компенсацій за роботу в шкідливих умовах. Крім того, мною постійно організовуються інформаційно-роз’яснювальні семінари для представників служб охорони праці підприємств, установ та організацій.

  ____________________________________________________

2019 12 21 21 07 51

     Давиденко Вікторія, викладач в Електромеханічному коледжі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова: Коли в 2008 році я закінчувала навчання в школі, переді мною постало питання вибору майбутньої професії. Я довго обмірковувала та переглядала різні варіанти вищих навчальних закладів, та коли я завітала на день відкритих дверей до університету міського господарства імені О.М. Бекетова, у мене не залишилося жодних сумнівів, що саме в цьому місці я хочу здобувати вищу освіту. На дні відкритих дверей мене переконали подати документи на кафедру «Охорони праці та безпеки життєдіяльності». Мене зацікавив цей напрямок, хоча на той момент я не зовсім розуміла ким я можу працювати в майбутньому.

     Так 1 вересня 2008 року відкрилась нова сторінка мого життя – я стала студенткою університету. Відразу ж мене обрали старостою групи "Охорона праці на електричному транспорті". Мені дуже пощастило, що я потрапила саме до цієї групи, бо про таких дружніх, веселих, готових відгукнутися за найменшої нагоди одногрупників можливо було тільки мріяти. З ними моє студентське життя було яскравим та незабутнім! Так як я досить активна людина, то я вирішила не гаяти часу і одразу на першому курсі вступити до Студентського сенату, з яким моє студентське життя стало ще яскравішим. В сенаті я знайшла багато друзів-однодумців, з якими ми організовували різноманітні заходи, спрямовані на вдосконалення та розвиток студентського самоврядування університету. Що стосується занять та навчання, то бувало по-різному. Десь було складно, десь досить легко, але викладачі завжди підтримували і допомагали у вирішенні проблемних питань. Саме тому хочеться сказати сердечне спасибі за Ваше терпіння і розуміння, шановні Викладачі університету.

     П’ять років навчання в вищій школі промайнуло досить швидко та насичено. І ось 2013 рік – я отримала диплом магістра з відзнакою за напрямком – «Охорона праці». Постало питання, що робити далі? Куди влаштуватися на роботу? Були різні варіанти: заводи, фабрики,установи, транспортні підприємства міста, але все це здавалося мені «не по душі». Аж раптом випадково мені запропонували стати викладачем в електромеханічному коледжі. Викладати дисципліни «Охорона праці», «Охорона праці в галузі» та «Безпека життєдіяльності». Я, не роздумуючи, відразу ж погодилася. Адже з дитинства мріяла бути викладачем. На сьогоднішній день я щаслива, тому що працюю на улюбленій роботі. Бо викладач – це саме моя професія. Я можу з гордістю сказати, що я закінчила найкращий університет! Викладачі кафедри «Охорона праці та безпека життєдіяльності» завжди підтримують мене, консультують та діляться досвідом роботи.

     Безмежно дякую всьому викладацькому складу за щасливі студентські роки, які закарбуються у моїй пам'яті, як найкращий період мого життя! Сердечно бажаю процвітання університету, а всім викладачам – міцного здоров`я, успішної кар`єри, людського щастя.

     До студентів звертаюся з побажанням щастя, успіхів, невтомної віри і натхнення. А головне – з побажанням не боятися заглянути собі в серце і душу і пізнати, хто ти є, ким бажаєш стати і що ти для цього готовий зробити.

 

We have 1079 guests and no members online

Увага! На період карантину заняття проводяться дистанційно! Детальнішу інформацію дивіться за посиланням

До уваги студентів, що вивчають дисципліни БЖДтаООП та ОПГтаЦЗ! Інформація за посиланням

До уваги студентів заочної форми навчання! Інформація за посиланням

Certifikat1