Інформація консультацій викладачів

№ з/п ПІБ викладача Способи комунікації online Способи комунікації offline
3  Білим П.А.  Viber: 0951519990, чат дистанційних курсів  форум дистанційних курсів, електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
5  Ворожбіян М.І. Skype: Михаил Ворожбиян, чат дистанційних курсів  форум дистанційних курсів, електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
6  Глушенкова І.С.  чат Teams: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
7  Грязнова С.А.  Viber, WhatsApp: 0688105436   електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
8  Данова К.В.

10  Іващенко М.Ю. телефон 063-556-78-33, Viber: 050-511-47-31, чат дистанційних курсів  форум дистанційних курсів, електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
11  Колибельнікова Л.С.   Viber: 0962921682, чат дистанційних курсів  форум дистанційних курсів, електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
12  Кравченко А.А.    форум дистанційних курсів, електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
13  Малишева В.В.  Skype: Vikkttoriya M, чат дистанційних курсів  форум дистанційних курсів, електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
14  Мороз М.О.  Skype: Мoroz N., Fасеboок, чат дистанційних курсів  форум дистанційних курсів, електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
15  Нестеренко С.В.   Viber, WhatsApp, Face time: 0984020637, чат дистанційних курсів  форум дистанційних курсів, електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
16  Нікітченко О.Ю.  Skype: oun1957  форум дистанційних курсів, електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
17  Рогозін А.С. Viber: 0507416101  форум дистанційних курсів, електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
20  Сєріков Я.О.  тел. 0509088828   електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
22  Халіль В.В. Skype: VV Khalil, чат дистанційних курсів  форум дистанційних курсів, електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Шановні студенти! Просимо звертати увагу на об'яви, що розміщено у розкладі занять або за посиланням. У об'яві зазначено лінк, за яким здійснюється підключення до заняття.

Кафедра ОПтаБЖД є членом Європейської асоціації з безпеки (European Association for Security, European Union, Krakow)

Наші міжнародні партнери

WSZOP 1