Графік консультацій викладачів на період карантину

№ з/п ПІБ викладача Способи комунікації online Способи комунікації offline
3  Білим П.А.  вівторок-п'ятниця 10:00-12:00 Viber: 0951519990, чат дистанційних курсів  форум дистанційних курсів, електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
7  Ворожбіян М.І.  понеділок 09:00-10:00, середа 16:00-17:00, п'ятниця 14:00-15:00 Skype: Михаил Ворожбиян, чат дистанційних курсів  форум дистанційних курсів, електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
8  Глушенкова І.С.  щодня 9:00-19:00 чат Teams: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., чат дистанційного курсу  електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
9  Грязнова С.А.  понеділок, середа, п'ятниця 10:00-11:00 Viber, WhatsApp: 0688105436   електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
11  Данова К.В.

понеділок-п'ятниця 10:00-11:00, 16:00-17:00 Skype: Karyna D, чат дистанційних курсів, чат Teams: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

13  Іващенко М.Ю.  понеділок-четвер 10:00-12:00 телефон 063-556-78-33, Viber: 050-511-47-31, чат дистанційних курсів  форум дистанційних курсів, електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
15  Колибельнікова Л.С.   понеділок, середа, п'ятниця 11:00-13:00  Viber: 0962921682, чат дистанційних курсів  форум дистанційних курсів, електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
16  Кравченко А.А.    форум дистанційних курсів, електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
20  Малишева В.В.  понеділок-четвер 08:00-09:00 Skype: Vikkttoriya M, чат дистанційних курсів  форум дистанційних курсів, електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
21  Мороз М.О.  понеділок-четвер 9:00-11:00 Skype: Мoroz N., Fасеboок, чат дистанційних курсів  форум дистанційних курсів, електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
22  Нестеренко С.В.   понеділок, середа, п'ятниця 10:00-11:00 Viber, WhatsApp, Face time: 0984020637, чат дистанційних курсів  форум дистанційних курсів, електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
23  Нікітченко О.Ю.  вівторок 11:00-12:00, четвер 16:00-17:00 Skype: oun1957  форум дистанційних курсів, електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
25  Рогозін А.С.  понеділок, середа, п'ятниця 11:00-12:00  Viber: 0507416101  форум дистанційних курсів, електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
28  Сєріков Я.О. кожен день 9:00-11:00, 14:00-16:00 тел. 0509088828   електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
31  Халіль В.В.  понеділок-четвер 10:00-11:00 Skype: VV Khalil, чат дистанційних курсів  форум дистанційних курсів, електронна пошта викладача (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Увага! На період карантину заняття проводяться дистанційно! Детальнішу інформацію дивіться за посиланням

До уваги студентів, що вивчають дисципліни БЖДтаООП та ОПГтаЦЗ! Інформація за посиланням

До уваги студентів заочної форми навчання! Інформація за посиланням