Консультації з дисциплін, що викладаються викладачами кафери "Охорона праці та безпека життєдіяльності" для інших спеціальностей Університету на період карантину

№ з/п    Освітня програма, спеціальність   ПІБ викладача (лекції), електронна адреса  ПІБ викладача (практичні заняття), електронна адреса
    диципліна "Безпека життєдіяльності та основи охорони праці"

Спеціальності

051, 071, 073, 076, 101, 141, 183, 192, 193, 206, 241, 242, 275, 281

Данова К.В.

Нікітченко О.Ю.

Заіченко В.І.

Абракітов В.Е.

Нестеренко С.В.

Малишева В.В.

Колибельнікова Л.С.

Кравченко А.А.

Бокатова М.І.

Пономаренко О.А.

Варламова Г.О.

Халіль В.В.

дисципліна "Охорона праці в галузі та цивільний захист"
  Спеціальність 275

Сєріков Я.О.

ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ДИСТАНЦІЙНИХ КУРСІВ ЗА ДИСЦИПЛІНАМИ ДИВІТЬСЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ

Увага! На період карантину заняття проводяться дистанційно! Детальнішу інформацію дивіться за посиланням

До уваги студентів, що вивчають дисципліни БЖДтаООП та ОПГтаЦЗ! Інформація за посиланням

До уваги студентів заочної форми навчання! Інформація за посиланням