26 квітня 2018 року кафедра Охорони праці та безпеки життєдіяльності стала членом Європейської асоціації з безпеки

Кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності приєдналась до європейської наукової спільноти шляхом обрання членом Європейської асоціації з безпеки (European Association for Security, European Union, Cracow). Це розкриває нові шляхи для партнерських взаємовідносин в галузі охорони праці та безпеки життєдіяльності між нашим Університетом та провідними вищими навчальними закладами Європейського союзу, а також сприятиме реалізації програм обміну та подвійних дипломів студентів спеціальності "Охорона праці".

Завідувач кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності д.т.н., проф. Хворост М.В. обраний до складу Вченої ради Європейської асоціації наук про безпеку. Також членами Європейської асоціації з безпеки стали доц. Сєріков Я.О., доц. Данова К.В.

Certificate Italy

Diplom Khvorost