s trud 21 09 2015

«ОХОРОНА ПРАЦІ»

Перелік предметів ЗНО

(для вступу у 2022 році)

Денна форма навчання (бюджетні та небюджетні пропозиції)
Заочна форма навчання (контракт)
1. Українська мова
 2. Математика
3. Біологія або Фізика або Іноземна мова або Хімія

Вартість першого року навчання, грн
18000* 13200*
Нормативний термін начання
3 р. 10 міс.
Дисципліни, які ви будете вивчати:
   Правові основи працеохоронної політики та охорони праці; Організація наглядової діяльності в галузі охорони праці; Психологія праці та її безпеки; Розслідування нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві; Забезпечення пожежної безпеки на підприємствах; Державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві
Майбутні посади, які ви займатимете:
   інспектор Державної служби України з питань праці; начальник (провідний фахівець, спеціаліст, інженер) служби охорони праці підприємства, організації; експерт з безпеки праці.
Професійні обов'язки:
   здійснює контроль діяльності в галузі безпеки; володіє правовою та нормативною базою щодо організації безпеки праці на підприємстві, організовує функціонування системи управління охороною праці, контролює дотримання вимог безпеки працівниками, організовує розслідування нещасних випадків на виробництві, проводить аудит та консалтинг з питань охорони праці.

* можлива помісячна оплата вартості контракту

бублик1

facebook 111telegram 2222instagram 111

Кафедра ОПтаБЖД є членом Європейської асоціації з безпеки (European Association for Security, European Union, Krakow)