s trud 21 09 2015

«ОХОРОНА ПРАЦІ»

Перелік предметів ЗНО

(для вступу у 2020 році)

Денна форма навчання (бюджет)
 Денна форма навчання (контракт) Заочна форма навчання (контракт)
Небюджетна І Небюджетна ІІ
1. Українська мова та література 1. Українська мова та література 1. Українська мова та література  1. Українська мова та література
 2. Математика 2. Історія України 2. Історія України 2. Історія України
3. Фізика або Іноземна мова
3. Математика або Біологія 3. Географія або Іноземна мова 3. Математика або Біологія
Вартість першого року навчання, грн
- 15840 7900
Нормативний термін начання
3 р. 10 міс.
Дисципліни, які ви будете вивчати:
   Правові основи працеохоронної політики та охорони праці; Організація наглядової діяльності в галузі охорони праці; Психологія праці та її безпеки; Розслідування нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві; Забезпечення пожежної безпеки на підприємствах; Державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві
Майбутні посади, які ви займатимете:
   інспектор Державної служби України з питань праці; начальник (провідний фахівець, спеціаліст, інженер) служби охорони праці підприємства, організації; експерт з безпеки праці.
Професійні обов'язки:
   здійснює контроль діяльності в галузі безпеки; володіє правовою та нормативною базою щодо організації безпеки праці на підприємстві, організовує функціонування системи управління охороною праці, контролює дотримання вимог безпеки працівниками, організовує розслідування нещасних випадків на виробництві, проводить аудит та консалтинг з питань охорони праці.

Шановні студенти! Просимо звертати увагу на об'яви, що розміщено у розкладі занять або за посиланням. У об'яві зазначено лінк, за яким здійснюється підключення до заняття.

Кафедра ОПтаБЖД є членом Європейської асоціації з безпеки (European Association for Security, European Union, Krakow)

Наші міжнародні партнери

WSZOP 1